קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

צמיגי טויו Toyo

 
 
כולם מכירים את יפן, ארץ השמש העולה, שעל אף שהיא למעשה רק אי קטן, היא מצליחה להוביל בתחומים רבים של ייצור וטכנולוגיה, וספציפית בתחום הרכב בכל העולם. את המכוניות היפניות המובילות כולנו מכירים, עכשיו הגיע הזמן להכיר את הצמיגים המובילים של חברה יפנית גדולה בשם TOYO. טויו היא חברה שהבסיס שלה הוא ביפן אבל התוצרת שלה, הכוללת צמיגים ומוצרי גומי, מתפרסת על פני הגלובוס.
 
צמיגי טויו היא אחת מחברות ייצור הצמיגים המובילות בעולם, עם מחזור מכירות של מיליארדי דולרים ולקוחות קבועים ונאמנים. חברת טויו התפרסמה בעיקר בזכות הצמיגים שייצרה עבור ספורט מוטורי ונהיגת שטח, אולם היא מייצרת גם צמיגים מסוגים נוספים. החברה מובילה גם בתחום של איכות הסביבה עם פרויקטים מיוחדים שהפכו אותה לחברת הצמיגים הפעילה ביותר בנושא.
 
 

סוגי צמיגים של חברת טויו

 
 

צמיגים לספורט מוטורי

 
רוב האנשים מכירים את צמיגי טויו בתור צמיגים של רכבים המעורבים בספורט מוטורי. מכיוון שהצמיגים הם המרכיב המחבר בין הנהגים המתחרים לבין הקרקע, החשיבות שלהם גדולה מאוד בכל תחרות של ספורט מוטורי. הצמיגים האלו צריכים לעמוד בלחצים גבוהים מאוד ובתנאי דרך שמשתנים במהירות בצורה קיצונית. כמו כן, הצמיגים צריכים להיות מדויקים ביותר ומתאימים לכל "הוראה" של הנהג, כך שמהירות התגובה שלהם היא קצרה ככל האפשר והתגובתיות היא מדויקת לרמת הסנטימטר של כיוון הרכב. הצמיגים של חברת טויו עומדים בכל המשימות הללו בקרוב ולכן מתאימים במיוחד לרכבים מסוג זה.
 
 
 

צמיגים לנהיגת שטח

 
תחום נוסף בו בולטת חברת טויו ביחס לחברות צמיגים מתחרות, הוא התחום של נהיגת שטח. נהיגת שטח יכולה להיות חוויה כיפית ומהנה במיוחד, אולם היא דורשת הכנות מראש והתאמה של הרכב כולו, בדגש על הצמיגים של הרכב, לנהיגה בתנאי השטח המתאימים. הקושי העיקרי בנהיגת שטח הוא שכמעט בכל רגע יש פער גובה בין כל ארבעת הצמיגים, מה שמקשה מאוד על היציבות של הרכב ועל יכולת ההתקדמות שלו. צמיגי טויו לנהיגת שטח הם צמיגים מיוחדים שיכולים לעמוד בתנאי הדרך הקשים של נהיגת שטח ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר. לדוגמה, הצמיגים הם בעלי דופן עבה וחזקה במיוחד שעומדת בפני קרעים שיכולים להיווצר ממפגש של הצמיגים עם סלעים חדים.
 
 
 

צמיגים לרכבים פרטיים

 
טויו לא משווקת רק צמיגים מיוחדים לבעלי מכוניות מיוחדות שנועדו לספורט המוטורי או לנהיגת שטח. ישנו קו ייצור שלם של צמיגי טויו שנועדו דווקא לבעלי מכוניות פרטיות. לא סתם טויו נחשבת לאחת מחברות ייצור הצמיגים המובילות בעולם. על אף הייחוד שלה בתחומים שמנינו, היא מומחית לא פחות ברכבים פרטיים. בהקשר זה מעניין לציין את המחויבות שלה לאיכות הסביבה, אולי יותר מכל חברת צמיגים אחרת. מחויבות זו באה לידי ביטוי הן בהפחת הזיהום לסביבה במהלך ייצור הצמיגים, הן באורך החיים הארוך וחיסכון בדלק של הצמיגים של טויו על הכבישים והן בטיפול בצמיגים כאשר אלו יגיעו לסוף דרכם.
 
 
 
 

טייר פלוס – מקום מבטיח לצמיגים איכותיים

 
טייר פלוס היא המקום המומלץ ביותר לרכוש בו צמיגים מכל הסוגים והמינים, ובתוכם גם צמיגי טויו. בין אם אתם מחפשים צמיגים לרכב הפרטי, לנהיגת שטח בג'יפ או צמיגים עבור ספורט מוטורי, הצמיגים של חברת טויו יכולים להיות פתרון מצוין עבורכם, במיוחד אם תבחרו לקנות אותם בטייר פלוס בחיפה. אצלנו תקבלו גם שירות מצוין לכל לקוח הכולל ייעוץ מומחים בכל הנוגע לצמיגים, וגם את הצמיגים במחיר הזול ביותר בכל אזור הצפון, בהתחייבות.