קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

צמיגי פירלי PIRELLI

 
 
כל נהג מגיע לרגע הזה שבו עליו לבחור מותג מוביל של צמיגים, לפני רכישה של צמיגים לרכב הפרטי שלו. קיימות לא מעט חברות צמיגים בעולם ולעיתים הבחירה בין הצמיגים השונים אינה פשוטה. בפסקאות הבאות, נפרט על הצמיגים של חברת פירלי, אחת מחברות הצמיגים המובילות והותיקות בעולם.
 
מדובר בחברה איטלקית שהוקמה ב-1871 בעיר מילאנו ע"י תעשיין ויזם צעיר בשם ג'ובאני בטיסתה פירלי. מאז, צמיגי פירלי ידועים בעולם כצמיגים איכותיים, אמינים, עמידים ואסתטיים במיוחד. החברה גם ידועה בכך שיש לה פילוסופיה ששמה דגש על בטיחות מעל הכול, החשיבות של כל עובד כחלק מהצלחת החברה, המחויבות לשמירה על הסביבה והניסיון לייצר צמיגים אסתטיים ויפים ביותר.
 
 

יתרונותיהם של צמיגי PIRELLI

 
 

רמת אמינות גבוהה

 
כאשר אדם מחפש צמיגים, יש כל מיני דברים שיכולים להיות לו חשובים ברכישה, אולם הדבר החשוב ביותר הוא לרכוש צמיגים אמינים ועמידים. צמיגי פירלי ידועים בכך שהם יכולים להחזיק מעמד על הכביש הרבה יותר מכל צמיג של חברה מתמחה אחרת, והסיכוי לנזקים ופגמים בצמיגים אלו הוא נמוך במיוחד. לכן, בחירה בצמיגים של חברת פירלי היא גם בחירה כלכלית נבונה, משום שההשקעה הכספית בהם היא משתלמת לטווח הארוך בזכות רמת האמינות הגבוהה שתיארנו.
 
 
 

אחיזה משופרת על הכביש

 
אחת התכונות החשובות של הצמיגים של פירלי היא יכולת האחיזה הטובה שלהם על הכביש. בסופו של דבר, הצמיגים הם הדבר היחיד שמחבר בין המכונית על יושביה לבין הכביש ומכאן חשיבותם הרבה לחוויית הנסיעה וכמובן לבטיחות הנסיעה. אחיזה טובה של הצמיגים על הכביש זהו כלי מפתח בחיזוק תחושת הביטחון של הנוסעים ברכב, בתוך ידיעה כי הסיכוי להחלקה קטן ומרחק הבלימה הוא יחסית קטן, כאשר הצמיגים נענים לכל פעולה של הנהג בתוך זמן תגובה קצר ביותר.
 
 
 

אסתטיקה

 
ככל חברה איטלקית שמקורה בעיר האופנה מילאנו, אפילו חברת צמיגים כמו צמיגי פירלי שמה דגש על הנושא של אסתטיקה. אחת מהמטרות המוצהרות של החברה היא לשמור על צמיגים יפים שמתאימים גם למכוניות ספורטיביות. האסתטיקה של הצמיגים באה לידי ביטוי בצורת החריצים על כל צמיג, הקפדה על רמת הגימור של דפנות הצמיגים והתאמה של המראה החיצוני של הצמיג לסוג הרכב עליו הוא מותקן. דוגמא בולטת לכך היא סדרת ה-Phantom של חברת פירלי שמיועדת באופן ספציפי לאופנועים ספורטיביים ומצדיקה את השם כחברה המייצרת צמיגים ברמת אסתטיקה אחרת.
 
 
 

שמירה על איכות הסביבה

 
חברת פירלי הצהירה כמה וכמה פעמים על המחויבות שלה לאיכות הסביבה, גם לאחר שנרכשה על ידי התאגיד הסיני ChemChina. הצהרה זו באה לידי ביטוי בייצור צמיגי פירלי שמחזיקים מעמד זמן רב על הכביש ובכך חוסכים ייצור של צמיגים נוספים ומניעת בלאי של הצמיגים הקיימים. בנוסף, החברה שמה דגש גם על תנאי העבודה של העובדים בחברה, מתוך דאגה כי תנאים אלו יהיו הולמים ונעימים לעבודה וכן מזהמים כמה שפחות את האוויר ואת הסביבה.
 
 
 
 

היכן מומלץ לרכוש צמיגי פירלי זולים ואמינים?

 
לשאלה להיכן כדאי לפנות על מנת לרכוש צמיגי פירלי במחיר המשתלם והטוב ביותר יש רק תשובה אחת. טייר פלוס היא המקום לרכוש בו צמיגים מכל הסוגים והמינים, במחיר הזול ביותר בחיפה ובכל אזור הצפון. אנחנו מבטיחים לכם שירות מצוין ומבחר צמיגים גדול של צמיגים מכל הסוגים ובכל הגדלים, כולל התאמה של צמיגים של חברת פירלי באופן ספציפי לרכב שלכם. בואו אלינו והתייעצו מה הם הצמיגים המומלצים ביותר עבורכם.