קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

MICHELIN מישלין צמיגים

 
 
כל נהג בעל רכב מכיר את ההליך של החלפת צמיגים. הצמיגים הם אביזר הבטיחות החשוב ביותר בכל רכב, אשר יש להחליף בתדירות מספקת על מנת לשמור עליהם במצב טוב, עמיד ובטיחותי. אחת הדילמות בה נתקל כל אדם שמגיע להחליף צמיגים היא השאלה באיזה מותג של צמיגים כדאי לבחור. אחת החברות המובילות בעולם, אם לא החברה המובילה ביותר, בתחום הצמיגים לרכב זו חברת מישלין צמיגים.
 
אין אדם שלא מכיר את הסמל המסחרי של החברה, איש חביב לבן בשם ביבנדום ("Bibendum"). חברת מישלין הוקמה בשנת 1889, כלומר לפני יותר ממאה שנה, על ידי האחים מישלין, ששמותיהם היו אנדרה ואדוארד. מאז, מהווה החברה סמל לחדשנות טכנולוגית ופיתוחים חדשים ומצעידה קדימה צעד אחר צעד את תעשיית הצמיגים העולמית כולה.
 
 

היתרונות של צמיגי מישלין

 
 

עמידות גבוהה

 
בחירה במישלין צמיגים היא בחירה שתמיד תהיה נבונה ובטוחה. מכיוון שמדובר בחברה ותיקה במיוחד, איכות המותג ושמו הטוב מבטיחים עמידות גבוהה של כל אחד ממאות הסוגים של הצמיגים שהחברה מייצרת. צמיגים אלו מפורסמים בין השאר בזכות העמידות הגבוהה שלהם לאורך זמן, שמאפשרת לכל נהג לנהוג זמן רב יותר על אותם הצמיגים מבלי שישחקו או שיגרמו להם נזקים כלשהם. לכן, למעשה בחירה בצמיגים של חברת מישלין היא כפי שאמרנו הבחירה הבטוחה ביותר, משום שבפס הייצור של חברה כה גדולה ומפורסמת אין מקום לטעויות משום סוג.
 
 
 

מחיר משתלם

 
על אף שמדובר בצמיגים של מותג ידוע, שהינם עמידים לאורך זמן ומתאפיינים בבטיחות גבוהה במיוחד, המחיר של מישלין צמיגים אינו גבוה במיוחד. ישנו מבחר גדול של סוגי צמיגים, כאשר רובם בטווח מחירים סביר והגיוני לחלוטין. אם תבחרו בצמיגים אלו, תקבלו מצד אחד צמיגים איכותיים ומצוינים ומצד שני לא תצטרכו להוציא אלפי שקלים בכל החלפת צמיגים. זו סיבה נוספת לסיבה שהצמיגים האלו כה נפוצים בישראל ובעולם כולו. כמובן, המחיר יכול להשתנות כתלות גם במקום בו אתם רוכשים את הצמיגים ולכן ודאו כי אתם מבצעים את הרכישה במקום הזול ביותר האפשרי.
 
 
 

שמירה על איכות הסביבה

 
חברת מישלין נודעת גם במחויבותה לשמירה על איכות הסביבה ובכספים הרבים שהיא משקיעה בפיתוחים שישמרו על סביבה נקייה גם בעידן מתועש ומלא במכוניות. במסגרת זו, החברה השיקה "צמיג ירוק". צמיג זה לא מתאפיין רק בפליטה מופחתת של פחמן דו חמצני לחלל האוויר, אלא גם בחסכנות באנרגיה ובעמידות למשך זמן ארוך יותר, בהשוואה לסוגי צמיגים אחרים של חברות צמיגים אחרות. הוכח לדוגמא כי צמיג ירוק של חברת מישלין מחזיק מעמד בממוצע תשעה חודשים יותר מאשר צמיגים של חברות מתחרות. זו גם דרך נוספת בה בא לידי ביטוי החיסכון הכספי של הבחירה במישלין צמיגים.
 
 
 

פיתוחים טכנולוגיים

 
חברת מישלין משקיעה סכומים אסטרונומיים גם במחקר ופיתוח טכנולוגיים. כך, ניתן לסמוך על חברה זו שתייצר את הצמיגים עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר. כמו לדוגמא צמיג חדש שהשיקה חברת מישלין שיש לו יכולת מסוימת לזהות תקר בגלגל ולתקן אותו זמנית.
 
 
 
 

צמיגי מישלין – רק בטייר פלוס

 
אז אם השתכנעתם שהגיע הזמן לבחור במישלין צמיגים, הרי שכדאי לכם לחפש את המקום המשתלם ביותר לרכוש אותם. טייר פלוס משווקת צמיגים אלו מכל הסוגים ובכל הגדלים, לכל סוגי המכוניות הפרטיות ומשאיות עד 12 טון. כל זאת, עם שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, היכרות אישית עם הלקוחות וכמובן – במחיר המשתלם והזול ביותר בכל אזור הצפון.