קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

צמיגי הנקוק Hankook

 
 
פתגם מפורסם אומר כי מיליון סינים לא טועים, כלומר הכרעת ההמון בנושא מסוים יכולה להעיד על כך שמדובר בהכרעה טובה ומשתלמת. כמובן שכל זה נכון גם בתחום הצרכנות, ובמקרה שבו אנו עוסקים – ברכישה של צמיגים לרכב. ישנן כל מיני חברות מותגים ותיקות ומובילות בתחום הצמיגים לרכב כמו מישלין, פירלי ודנלופ.
 
אולם, בשנים האחרונות פרצה לתודעה דווקא חברה חדשה יחסית שהוקמה בקוריאה – חברת הנקוק (Hankook) שגם היא מייצרת צמיגים עבור רכבים מסוגים שונים. צמיגי הנקוק קפצו לראש הטבלה של הצמיגים הנמכרים ביותר בסין ובמדינות רבות נוספות בעולם. במאמר זה ננסה לעמוד על המאפיינים של הצמיגים של חברת הנקוק ולהבין מה גורם להם להיות כה פופולאריים בשנים האחרונות בעולם ואפילו בישראל.
 
 

מה הופך את צמיגי הנקוק לפופולאריים במיוחד?

 
 

מחיר אטרקטיבי

 
בראש ובראשונה חשוב לציין את היתרון הגדול ביותר של צמיגי הנקוק – הם פשוט זולים. בשנים האחרונות ניתן לראות תופעה דומה בכל ענפי התעשייה והמסחר. אם ניקח לדוגמה את תחום הסלולר, הרי שאם עד לפני כמה שנים כמעט כל הטלפונים הניידים היו מסדרת גלקסי של אנדרואיד או מסדרת האייפונים של אפל, הרי שכעת פרצו לתודעה המון חברות חדשות מהמזרח הרחוק שמספקות את אותה איכות תוצר במחיר נמוך הרבה יותר, וכבשו את ראש הרשימה של המוצרים הנקנים ביותר. זה בדיוק מה שקורה עם חברת הנקוק. היא משווקת צמיגים שאיכותם אינה נופלת מחברות ייצור הצמיגים המוכרות, במחיר אטרקטיבי הרבה יותר. מסיבה זו, לא מפתיע לפגוש את הצמיגים של החברה בראש רשימת המכירות של הצמיגים בסין ובארצות נוספות.
 
 
 

איכות גבוהה של כל צמיג

 
בתחום של חברות המייצרות צמיגים לרכב חלה לאחרונה אינפלציה כך שחברות ייצור חדשות קמות חדשות לבקרים ומציעות צמיגים במחירים נמוכים במיוחד. הבעיה היא שהרבה מהחברות האלו לא באמת עומדות בתקני האיכות והבטיחות הנדרשים מצמיגים לרכב, שמהווים כידוע את אחד מגורמי הבטיחות החשובים ביותר בכל רכב. חברות אלו כוללות זיופים מסוגים שונים ואי הקפדה על האיכות בצורה שיכולה לסכן חיים. היתרון הגדול של צמיגי הנקוק הוא שעל אף המחיר המאוד אטרקטיבי של הצמיגים, הם עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר וידועים באיכות הגבוהה שלהם. הצמיגים של הנקוק אמינים ומחזיקים זמן רב על הכביש, גם ביחס לצמיגים של חברות מובילות אחרות בתחום ייצור הצמיגים לרכב.
 
 
 

בטיחות מקסימלית

 
הצמיגים מהווים את התקשורת של הנהג עם הכביש ואת הגורם המקשר בין הרכב כולו לבין הקרקע. מסיבה זו, חשיבות השמירה על כל כללי הבטיחות בכל הנוגע לצמיגים היא קריטית בכל נסיעה ונסיעה. צמיגי הנקוק האיכותיים הם צמיגים שישחקו לאט יותר, פחות יפתחו קרעים וללקות בפנצ'רים. בנוסף, לצמיגים אלו יש טווח בלימה קצר והם מגיבים מהר לכל פעולה של הנהג, כאשר ברגעים מסוכנים כל חלקיק שנייה כזה יכול להיות משנה חיים. אפשר לסמוך על הצמיגים של הנקוק שרמת הבטיחות בהם לא נופלת מרמת הבטיחות הנדרשת על פי התקנים המחמירים ביותר ואף עולה על רמה זו.
 
 
 
 

הפכו את הזול לזול יותר

 
אמנם ציינו שצמיגי הנקוק ידועים במיוחד בזכות המחיר האטרקטיבי שלהם ביחס לצמיגים אחרים של חברות מובילות בשוק כמו מישלין, דנלופ ופירלי, אולם המחיר של הצמיגים עדיין משתנה מאוד כתלות בשאלה היכן אתם רוכשים אותם. אם אתם רוצים לרכוש את הצמיגים האיכותיים והזולים של הנקוק במחיר הזול ביותר בחיפה ובכל אזור הצפון – טייר פלוס זה המקום עבורכם, בהתחייבות.