קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

צמיגי דנלופ dunlop

 
 
בין אם אתם נהגים פשוטים שרק מעוניינים בצמיגים עבור רכב פרטי על מנת לנסוע כל יום בבטחה אל מקום העבודה שלכם, ובין אם אתם חובבי ספורט מוטורי שמעוניינים לרכוש צמיגים שיענו על כל הצרכים של מכוניות מהירות ומעוצבות – צמיגי דנלופ יכולים להוות פתרון מושלם עבורכם. דנלופ היא חברה ותיקה בתחום ייצור הצמיגים, אשר החלה בייצור צמיגים עוד בשנת 1889.
 
החברה הוקדמה במקור בממלכה המאוחדת עם הייצור הראשון של צמיג מתנפח לאופניים. בהמשך התפתחה החברה לתחומים נוספים, הכוללים בעיקר צמיגים לרכבים, לאופנועים ולרכבי שטח וכן תחומים נוספים כמו ציוד ספורט מסוגים שונים. ההצלחה של החברה במשך יותר ממאה שנים מעידה על יכולת לשמר את איכות הצמיג ולשמור על רמת חדשנות ופיתוח טכנולוגי גבוהה לאורך השנים.
 
 

מדוע כדאי לבחור בצמיגים של חברת דנלופ?

 
 

ניסיון בולט בתחום המוטורי

 
כאמור, לחברת דנלופ יש מומחיות מיוחדת בכל הנוגע לצמיגים של מכוניות לצורך ספורט מוטורי וכן צמיגים עבור נהיגת שטח מכל הסוגים. המשמעות של הניסיון שלה דווקא בתחום זה לא מעדיה על כך שצמיגי דנלופ לא מיועדים לקהל הרחב – אלא דווקא להיפך. החברה מתמחה בייצור צמיגים מורכבים יותר ומביאה את המומחיות הזו גם לפסי הייצור של צמיגים פשוטים יותר שנועדו למכוניות פרטיות. עובדה זו מובילה לכך שצמיגי החברה מתאפיינים ברמת אמינות גבוהה, בעמידות לאורך זמן ובעמידה בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר.
 
 
 

טכנולוגיה חדשנית

 
נדיר למצוא חברות תעשייתיות שמצליחות להחזיק מעמד באותו התחום במשך כל כך הרבה שנים כמו חברת דנלופ. בייחוד בתחומים כמו תעשיית הרכב, שהשתנה בצורה כה משמעותית במאה האחרונה, דרושה חברה עם יכולת לעמוד בפתח של כל חידוש טכנולוגי ולהיות בקדמת הבמה בכל הנוגע להמצאות ושיפורים של הצמיג הקיים. צמיגי חברת דנלופ אכן ידועים בכך שיש בהם חידושים רבים וכך ככל שעוברות השנים, צמיגי דנלופ הם עמידים יותר, בטיחותיים יותר ומעוצבים יותר.
 
 
 

עיצובים מיוחדים

 
חברת דנלופ ידועה גם בדגש שהיא שמה על עיצובים מיוחדים של צמיגים. אולי נראה לכם במבט ראשון שצמיג הוא בסך הכל עיגול שחור שאין מה לעצב בו אך זו כמובן תחושה לא נכונה. חברת צמיגים אמיתית יודעת כיצד לשים לב לכל פרט בצמיג, החל מהחריצים שבו ועד לדיוק בייצור דפנות הצמיג, כך שבתוצאה הסופית כל אחד יוכל להבחין בהבדל המשמעותי בעיצוב ביחס לצמיגים של חברות אחרות.
 
 
 

רמת ביצועים גבוהה

 
צמיגי דנלופ הם צמיגים המאפשרים רמת ביצועים גבוהה במיוחד, גם על הכביש וגם בשטח. רמת ביצועים זו באה לידי ביטוי במידת האחיזה של כל צמיג על הכביש ובהיענות הגבוהה של הגלגלים לכל פעולה של הנהג במהירות תגובה קצרה ואפקטיבית במיוחד. ישנם צמיגים מיוחדים של החברה שנועדו ספציפית לנהיגת שטח וגם בהם אפשר להתרשם מרמת הביצועים האיכותית והמרשימה.
 
 
 
 

יש רק מקום אחד לרכוש בו צמיגי דנלופ

 
בכל הנוגע לתיקון, התקנה, הרכבה ורכישה של צמיגים, יש רק שם אחד שעליכם לזכור – טייר פלוס. בטייר פלוס תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו בנוגע לסוג הצמיג המתאים ביותר לתקציב שלכם, למאפייני הנהיגה שלכם ולרכב הספציפי שיש ברשותכם. התאמה בין רכב לבין צמיג זו אומנות של ממש, ואנו מתמחים בה. ברשותנו קיימים לא רק צמיגי דנלופ במגוון סוגים וגדלים אלא גם צמיגים רבים אחרים של חברות מובילות בתחום ייצור הצמיגים. חשוב לזכור כי אנו מצטיינים לא רק בייעוץ ומבחר אלא גם במחיר – המחיר הזול ביותר בצפון לרכישת צמיגים.