קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

מידות צמיגים לרכב

 
בחירת הצמיגים לרכב מעולם לא הייתה פשוטה יותר כשאנו בפנצ'ריית מתחם הרכב כאן לשירותכם. אצלנו תוכלו לקבל את השירות הכי מקצועי שיש וכל בחירה תהפוך להיות חוויה נעימה ויסודית בלי בזבוז זמן מיותר. אנו נשמח לעזור לכם בהתאמת הצמיגים הכי מתאימים לפי היצרן, סוג הרכב וכמובן המידות המתאימות וכך אתם יכולים להרגיש בטוחים בדרכים!
 

הצמיג שמאפשר את היציבות והבטיחות

 
לצמיגים לרכב יש את אחד התפקידים הכי חשובים ברכב ומלבד העובדה שבזכותם אנו יכולים לנסוע, הם אלו שדואגים שלא נחליק כל כך בקלות. הצמיגים מיוצרים בפקידה לפי מספר פרמטרים קפדניים במיוחד והצורה שלהם אינה סתם כך. החריצים שבתחתית שלהם מונעים את ההחלקה של הרכב גם בתנאים חלקלקים במיוחד כמו למשל כביש רטוב או שלוליות עמוקות, ולכן חשוב לבחור אותם נכון כדי שהבטיחות הזו לא תרד ולו במידה אחת קטנה.
 

המידות מופיעות גם ברישיון הרכב

 
אם תביטו ברישיון הרכב שלכם תוכלו לקראות שכתוב לכם בפירוש איזה סוג צמיג יש לו. בדרך כלל זה יהיה רצף של מספרים עם מקף וכמה אותיות באנגלית, דבר שאולי לא יובן לכם במלואו אך כשתגיעו אל הפנצ'רייה שלנו אנו כבר נבין מה אתם בדיוק צריכים. אנו מספקים לכם את כל ההסברים הכי מפורטים ולא פועלים על אוטומט, כי לנו חשוב שהלקוח יבין מה מתבצע אצלו ברכב וכך נוכל להפיג יחד את הערפל.
 

איזה מידה אתם צריכים?

 
יכול להיות שעד היום התייחסתם לצמיגים כאל דבר אוניברסלי אך זה הזמן לספר לכם שיש לצמיגים מידות. הם יכולים להיות במידה קטנה או גדולה יותר בלי קשר לגודלו של הרכב וזהו אחד הפרמטרים החשובים בבחירת הצמיג. איך אפשר להבין מהי מידת הצמיג? קודם כל אתם יכולים לפנות למקצוענים שלנו בטייר פלוס ואצלנו כבר תקבלו את התשובה הכי טובה ומדויקת שיש! עם זאת, תוכלו גם לבדוק זאת לבד כאשר על הצמיג יש את כל הנתונים שכוללים קוטר חישוק, קוד העומס, קוד המהירות, חתך הצמיג ועוד.
 

האם יש הבדלים בין סוגי הרכבים?

 
מלבד ההבדלים בין רכבים פרטיים לרכבים מסחריים או ציבוריים, גם בין רכבים פרטיים עצמם יש הבדלים בכל מה שקשור לצמיגים. אמנם רובם יתאימו לרוב סוגי הרכבים הפרטיים אך יצרן הרכב יכול להתאים את הצמיגים המקוריים שיהלמו אותו במידה המתאימה ביותר, זאת לפי החברה, לפי המידות הנכונות וכולה. חשוב לזכור שיש רכבים שמיועדים גם לתנאי שטח ויש שמתאימים לרכבים רחבים יותר, כאשר כל ההבדלים האלו בסופו של דבר משפיעים על הסוג המתאים ביותר. בחינה של הצמיגים המקוריים וכמובן רישיון הרכב יובילו אל הפתרון בצורה פשוטה למדי.
 

לדעת לעשות את הבחירה הנכונה!

 
כבר שנים רבות שכל נהג בצפון יודע איפה הוא יכול למצוא את הצמיגים הכי טובים במחירים הכי משתלמים! אנו בטייר פלוס כאן תמיד לשירות כל הלקוחות להתקנת צמיגים מקצועית שכוללת ליווי וייעוץ מלא עד לבחירת הצמיגים הכי טובים שיש. אצלנו האמינות תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות כי בכל מה שקשור לצמיגים ולבטיחות של הלקוחות שלנו, אין פשרות ולו הקטנות ביותר. אצלנו תוכלו לקבל את השירות שתמיד רציתם לקבל, כזה שמתחיל ונגמר עם חיוך גדול על הפנים.

אצלנו בטייר פלוס תוכלו לקבל את כל השירותים שהרכב שלכם צריך בכל מה שקשור לצמיגים. פנו אלינו עוד היום ותיווכחו בעצמכם שאת השירות הטוב ביותר תמצאו רק אצל הטובים ביותר!