קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

אלו צמיגים מומלץ לקנות?

 
הצמיגים ברכב הפרטי שלכם הם אחד החלקים הכי חשובים שבו ולמעשה הם החלק הכי חשוב מבחינת הבטיחות. בחירה לא נכונה של צמיגים יכולה לעלות לכם ביוקר לא רק בבעיות בטיחותיות שונות אלא בתחזוקה קפדנית יותר והרבה כאבי ראש. זה הזמן להבין מהטובים ביותר איך בוחרים את הצמיגים לרכב בצורה נכונה וכך ליהנות משקט נפשי ומחיסכון כספי משמעותי.
 
 

הצמיגים הכי טובים בצפון יכולים להיות שלכם!

 
לאנשים רבים יש רכב פרטי במדינת ישראל ולמעשה אנו מהמדינות בהם אחוז הרכבים ביחס לאוכלוסייה מהגבוהים ביותר. יותר משלושה וחצי מיליון רכבים שונים נוסעים בכבישי ישראל אך גם אלו שאוהבים את הרכב שלהם ומטפחים אותו ממש כמו חבר קרוב, לא יודעים עד כמה הצמיגים חשובים לנסיעה הבטוחה שלו. אנו בפנצ'ריית מתחם הרכב נשמח להיות שם לצדכם ולספק את הצמיגים הכי טובים לכל רכב עם התקנה מקצועית ומנוסה והכול במחירים הכי משתלמים בצפון! כך אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקסימלי במחיר מינימלי והשירות הכי אדיב שיש!
 
 
 

ליווי וייעוץ בבחירת הצמיגים הכי מתאימים

 
אנו בפנצ'ריית מתחם הרכב מעניקים לכל לקוח את השירות הכי טוב ואדיב שיכול להיות. מעבר למקצועיות שמתבססת על ניסיון של שנים רבות בתחום, אנו תמיד מעניקים שירות עם חיוך רחב על הפנים, ומהר מאוד החיוך עובר אל הלקוחות והאווירה הנעימה הופכת את הכל לפשוט כל כך. יחד עם זאת, אנו מלווים ומייעצים כל אחד בדרך לצמיגים הכי מתאימים עבורו וכך מעבר לשירות מקצועי, גם האמינות מורגשת לכל אורך הדרך, פרמטר חשוב מאוד בימינו בעיקר בכל מה שקשור לתעשיית הרכב בה אנשים רבים לא מבינים דבר. איך בוחרים את הצמיגים בצורה נכונה? זה הזמן לגלות!
 
צמיגים לרכב בחיפה
 
 
 

צמיגים מקוריים עדיפים

 
תמיד כדאי לבחור את אותם צמיגים שבהם הרכב הגיע. צמיגים אלו מכונים 'צמיגים מקוריים' וכך לא צריך להסתבך כדי להבין אלו צמיגים יהיו הכי מתאימים לרכב. אם יש לכם רכב פולקסוואגן או רכב יונדאי, ככל הנראה יהיו להם צמיגים מותאמים שעברו עם הרכב בכל הידיים שהוחלפו אך בכל מקרה זהו דבר שחשוב לבדוק. לפעמים בעל הרכב החליף בעצמו את הצמיגים שלא לפי הוראות היצרן ולכן הלקוח הבא שיקנה את הרכב צריך לוודא זאת.
 
 
 

צמיגים של פירלי או של מישלין?

 
עוד אחת מהשאלות הנפוצות ביותר שעולות בעת בחירת צמיגים לרכב היא החברה. יש הרבה חברות שמשווקות צמיגים, חלק מוכרות יותר וחלק פחות, כאשר הן מייצגות אזורים רבים בעולם. יש חברות אמריקאיות, סיניות, יפניות, אירופאיות והבחירה יכולה להיות קשה ככל שיש יותר מבחר. חשוב לבחון היטב כל חברה בלי דעות קדומות יחד עם ביקורות מפורטות. אנו בפנצ'ריית מתחם הרכב נשמח לעזור לכם בבחירה הזו ולהסביר לכם מה היתרונות והחסרונות של כל צמיג וצמיג.
 
 
 

איזה צמיגים מומלצים כדאי לרכוש?

 
השלב החשוב ביותר הוא להתאים את הצמיג להוראות היצרן. אמנם זהו סעיף שלא כולם יודעים אך חשוב מאוד לדעת אותו כשבוחרים צמיגים כי המשמעות של בחירת צמיג שלא לפי ההוראות עלולה להיות הרסנית. למעשה, לא רק שבחירה זו מסוכנת בפועל, היא גם יכולה לעשות בעיות מבחינת הביטוח שמבחינתו ייכנס לתוקף רק אם הרכב עומד בכמה נהלים ברורים ואחד מהם הוא התאמת הצמיגים לפי קביעתם יצרן הרכב.
 
 
 

שאלה של מחיר

 
גם המחיר נכנס לתמונה כשעולה צורך לבחור צמיגים לרכב. יש צמיגים שיעלו לכם כ-300 שקלי לצמיג בעוד צמיגים אחרים יעלו 500 או 600 כולל התקנה. ההבדלים במחיר לא תמיד מסמנים על ההבדלים באיכות ולכן חשוב לקבל את דעתם של המקצוענים. אנו בפנצ'ריית מתחם הרכב תמיד כאן בשבילכם כדי שמצבים כאלו ייפתרו בשיא המקצועיות! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!